هیئت هفتگی پایگاه شهید نواب در تاریخ19\11\91

هیئت هفتگی پایگاه شهید نواب با قرائت قرآن آقای نجفی آغاز و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین عسگرپور ادامه یافت. ایشان در سخنان خود به مسائل مهمی از خداشناسی اشاره کردند که در زیر بخشی از سخنان ایشان را متذکر می شویم:

« باید سعی کنیم فضایی را ایجاد کنیم که آزاد باشد و همه بتوانند حرف هایشان بزنند.

آیا باید خدا را بشناسیم؟ آیا واجب است که خدا را بشناسیم؟ چرا باید خدا را بشناسیم؟ برای این که بتوانیم نعمت هایی که خداوند به ما داده است شکر کنیم؛ به همین دلیل باید خدا را بشناسیم.

امام زمان (عجل الله تعالی فرجه شریف) بر تمام جهان احاطه دارد. امام زمان (عجل الله تعالی فرجه شریف) حاضر است. حاضر به معنی قابل دید نبودن و مادی نبودن است.

حرکت دنیا خزنده است یعنی با اینکه انسان می خواهد تمام فکر و حواسش را جمع به گذر زمان و دنیا کند، اما متوجه گذر زمان و دنیا نمی شود.

نعمت هایی وجود دارند که ما از آن ها غافل هستیم مثل وجود مبارک امام زمان (عجل الله تعالی فرجه شریف). »

حضرت علی (علیه السلام) می فرمایند: « دو نعمت وجود دارند که مجهول اند: 1- امنیت. 2- سلامتی. »

- « تا انسان چیزی را از دست ندهد قدر آن چیز را نمی فهمد. »

- « تغییر و تحول از خصوصیات این دنیاست. »

سخنرانی حاج آقای عسگرپور در ساعت 50 : 19 به پایان رسید و سپس زیارت عاشورا توسط علیرضا نجفی خوانده شد و در ساعت 10 : 20 زیارت عاشورا نیز به پایان رسید. بعد از آن مداحی و سینه زنی شروع شد و تا ساعت 30 : 20 ادامه داشت. بعد از آن هم پذیرایی صورت گرفت و هیئت به پایان رسید و تمام شد.

تهیه گزارش توسط محمد رضا عزیزی

/ 5 نظر / 10 بازدید
mdra

خوبه... وبلاگ خوبی شده.

hamed

aghaye bahoosh . in sayto ke gofti filtere

hamed

baba safari maro dast nandaz.

دوران نزدیک به ظهور

سلام من واقعا خوشحال شدم که وبلاگتون اینجوری فعاله منو لینک کنین و بگین تا لینکتون کنم خیلی خوبه که خود بچه های پایگاه،پایگاهو فعالش کردن همون پایگاهی که تا لبهی پرتگاه رفته بود خیلی عالیه فقط آقای صفری من دقیقا چهرتون یادم نیست لطفا تصویری از خودتون در وبلاگ بذارید و به من هم اطلاع دهید تا بیام و آشنا بشم با شما قربان شما رضا هستم از پایگاه نمونه علی اکبر

حامد **

خیلی ممنون اقا رضا. دست شما درد نکنه. اقای صفری شما هم اقا رضا رو لینک کن