نقد بازیassassins creed

 در همان ابتدا شما در نقش یک انسان قاتل ظاهر میشوید که اجازه ی انجام هر خلافی را دارد از دزدی گرفته تا قتل. همچنین در اواخر سری اول شما در اتاقی قرار میگیرید که انواع علائم شیطان پرستی مثل چشم جهان بین، تک چشم راست و صلیب برعکس در آن وجود دارد. همچنین نشان اساسینها از یک نشانه شیطان پرستی الگو گرفته است.

نقد بازی های رایانه ای

نقد بازی های رایانه ای

 در سری دوم شما در نقش یک انسان مسیحی به نام EZIO ADITORHE در ایتالیا قرار میگیرید. و میخواهید انتقام قتل پدر خود را بگیرید. در بخشهای مختلف این نسخه بار ها این جمله که شعار فراماسونری ها است تکرار میشود «هیچ چیز غیر ممکن نیست، همه چیز آزاد است.» همچنین در بخشی از این نسخه پس از کشتن راهب مسیحی، EZIO میان مردم به سخنرانی میپردازد و میگوید«هیچ کتابی نمیتواند انسانها را به سعادت برساند و تنها راه رسیدن به سعادت تلاش انسان هاست.»در نسخه سوم که با نام BROTHER HOOD منتشر شددر ابتدای بازی EZIO جنی را مشاهده میکند که وی را به پیامبری بر میگزیند. سپس EZIO به روم میرود تا انتقام پدر و عمویش را از خاندان BORGIA بگیرد. وی با جمع آوری خلافکاران از آنها افراد فداکاری میسازد و انجمن برادری را تشکیل میدهد. در بخش های پایانی این نسخه نیز وی وارد محل عبادت فراماسونری ها میشود و باز هم علائم شیطان پرستی پدیدار میشود. در نسخه چهارم که با نام REVELATIONS روانه بازار شد EZIO برای یافتن قبر پدر بزرگش در شهر مسیاف (در نزدیکی بیت المقدس) به این شهر سفر میکند و پس از مورد حمله قرار گرفتن وی توسط شیعیان یک شیعه کشی حسابی انجام میشود. سپس وی به قسطنطنیه (ترکیه) میرود و در صدد کشتن پادشاه آن کشور بر می آید. در این نسخه هنگامی که EZIO در حال عبور از کنار مسجد ایاصوفیه است از آنجا صدای اذان شنیده میشود و وی باید مؤذن آن مسجد را به قتل برساند. در نسخه پنجم که به تازگی منتشر شده است، شما در نقش فردی سرخ پوست به نام CONOR در آمریکا قرار میگیرید که پدر و مادرش توسط فردی مسلمان کشته میشوند و وی در صدد انتقام گیری بر می آید. در این نسخه نیز بار ها با علائم شیطان پرستی روبرو میشوید. پس از پایان این توضیحات باید بگویم که کارگردان این بازی نیز فردی فراماسون است. در حال حاضر نیز شرکت  UBISOFTدر حال ساخت نسخه جدیدی از این بازی است که باید دید در این نسخه چه خوابی برای مسلمانان دیده اند. در پایان نیز فیلم نقد این بازی ضد اسلامی را نیز برای شما برای دانلودقرار میدهیم.

 

 لطفا کلیک کنید

/ 1 نظر / 47 بازدید
J.m

با سلام خواستم درباره اطلاعات غلط شما به شما بگم اولا کانر نه پدرش مسلمان بود نه مادرش پدرش هیثم کنوی و مادرش یه دختر سرخپوست بود همچنین پدرش مسیحی بوده پدربزرگش هم دزد دریایی (ادوارد کنوی) بوده ثانیا من خودم قسمت سوم داستان اتزیو رفتم غلط اول شما درباره تمپلار های اول بازی هستش که گفته نشده شیعه هستن بعدش اونا هم تمپلار هستن پس اصالتا برمیگردن به مسیحی ها انقدر الکی مسلمون مسلمون نکنین بعدش تمام علایم داخل بازی اول به نابودی زمین اشاره داشتن بعدش دون جنی هم که تو brotherhood گفتین جن نبوده بلکه از نوع بشر اولیه بوده که در دوران کهن به نام خدایان روم میشناختن به نام مینروا بعدش اون اصلا اتزیو رو مورد خطاب قرار نداد بلکه دزموند رو مورد خطاب قرار داد که باعث سردرگمی اتزیو شد بع ش دزموند پیامبر نبود بلکه کسی بود که میتونست دنیا رو نجات بده و در آخر هم این کار رو کرد همچنین هیچ فردی نه با قرآن نه با انجیل نه با هیچ کتابی رستگار نمیشه مگر این که عمل درست داسته باشه شما که خودتون دینی هستین میدونین خدا همواره گفته عمل صالح کجا گفته کتاب صالح در آخر لطفا از چیزی که علم ندارین حرف نزنین