وصیت نامه ی شهید محمود قلی پور

حال که مشیت الهی بر این شد که در راه او  خونم برزمین ریخته شود و شهادت در راه او نصیبم شود. امیدوارم که قطره ای  باشد در دریای بزرگ الهی و او قبول نماید وخوشحالم که پس از مدتی ماندن در  سپاه همچون بیگلوها و حق وردیها و برادران خوب دیگر به لقاء ا... پیوستم  امید است که خداوند از سر تقصیرات نا آگاهانه من بگذرد و این خون باعث  پاکیزگی گناهان شود. اگر این خون ها نبود, هرگز اسلام به این حد نمی رسید و  این خون هاست که باعث تقویت اسلام وتداوم انقلاب اسلامی است سخنی کوتاه با  امت حزب ا... , حال که تمام استکبار های جهانی از شرق و غرب جنایتکار دست  به دست هم دادند تا ضربه های خود را به بدنة قوی جمهوری اسلامی بزنند لازم  است که وحدت کلمه رادر تمام سطوح حفظ کنند و افرادی که باعث برهم زدن این  وحدت در امت حزب ا... می شود از خود طرد نمایند زیرا که اکنون اسلام و  انقلاب اسلامی بنا به فرمایش رهبر انقلاب نیاز به وحدت دارد. و همیشه به  غیر از مسئلة جنگ که
فعلاً در صدر تمام امور قرار دارد و باید هر چه زودتر  با پیروزی نهائی به اتمام برسد به مسائل دیگر نپردازند و شیطان را از خود  دور نمایند .

حال که سعادت زیارت حضرت ابا عبدا... الحسین در دنیا نصیبم  نشد امیدوارم که افرادی پس از پیروزی به کربلا می روند یاد شهدا را بنمایند  و از طرف آنها نائب الزیارت باشند زیرا که این خونها باعث  رسیدن آنها به  کربلا شد .
امت حزب ا... ، قدر روحانیت در خط امام و آنهائیکه صادقانه در این  انقلاب کارمی نمایند داشته باشید خصوصاً نمایندة محترم حضرت امام در  استان گیلان که من به شخصه بسیار زیاد مدیون ایشان می باشم و امیدوارم که  خداوند به حضرت امام و تمام پیروان امام و ایشان سلامتی عنایت بفرماید زیرا  که ایشان خدمت زیادی به مردم این استان نموده اند و خود را وقف جمهوری  اسلامی نموده اندحال که نیاز جنگ به شما امت حزب ا... میباشد تا کار جنگ  یکسره نشود از شما بعنوان فرزندی کوچک میخواهم که در جبهه حضور پیدا  نمائید وبرای رضای خدا و ثبات اسلام روی به جبهه ها بیاورید و کمتر در این  برهه به فکر مشکلات زندگی باشید زیرا که هرگز چنین موقعیتی بدستتان نخواهد  آمد و فردا دیر است.

سخن با برادران سپاهی: امید است بیشتر از این در رابطه با جنگ فعال باشندو به مسئولین سپاه فشار آورند تا آنها را به جبهه  بفرستند زیراآن نظری که حضرت امام به سپاه دارند و وقتی فرمودند اگر سپاه  نابود شودکشور نابود می شود.حال کلیه شما با حضور دائم خود در جبهه ها این را به اثبات  برسانید وکمی بیشتر به فکر جنگ باشید تا خداوند توفیق پیروزی نهائی را به  این امت نشان دهد در خاتمه از تمام برادران سپاه و مردمی که مرا میشناختند  رضایت می طلبم و امیدوارم که این خونها باعث جوشش بیشتر و تداوم انقلاب  باشد.
از حاج آقا احسانبخش بعنوان پدری شریف می خواهم که مواظب خانواده ام باشند تا فرزندانم افرادی صالح و مومن به انقلاب بار آیند و از محضر ایشان می خواهم که اگر احیاناً‌ در تمام طول مدتی که مرا شناختند خطائی دیدند به بزرگواری خودشان ببخشند وصی اینجانب در رابطه خانه و غیره برادر عزیزم (علی هوشیاری) می باشد .

در خاتمه خانه ام را به نام فرزندانم صدیقه و فاطمه  بنمائید و تا زمانیکه مادرم زنده است یک اتاق از آن خانه متعلق به ایشان میباشد و امید است که برادرم هوشیاری به مادرم خوب برسد.

خداوند به امام امت سلامتی و به رزمندگان اسلام پیروزی نهائی عنایت فرماید.
مرگ بر آمریکا و شوروی و منافقین

تهیه و تنظیم:محمدرضا صفری

منبع:kheyme133.rzb.ir/Forum

/ 1 نظر / 36 بازدید
حسین

راهنمای جامع خرید تلویزیون + فیلم آموزشی+ http://digitaltv2.persianblog.ir/post/142/ وبلاگ فناوری و تلویزیون دیجیتال راستی تو پیوند لینک به لینک من یه دیجیتال نیز اظافه کن با تشکر