برد های مقتدارانه تیم سطح یک پایگاه شهید نواب در برابر حریفان

تیم فوتسال پایگاه شهید نواب

به نقل از مسئول تربیت بدنی پایگاه شهید نواب ( حامد نجاتی راد ) تیم سطح یک پایگاه توانست شگفتی ساز مسابقات شود .

همچنین اقای حامد نجاتی که سرمربی تیم سطح یک هم بودند در ادامه گفتند که:

اول از همه به خود بچه های تیم تبریک و خسته نباشید میگم که پا به میدانی گذاشتند که در اون رقبای سر سختی امده بودند . و از مدت ها پیش تیم ها در حال اماده سازی بازیکنان خودشون بودند . پس ما از اول هم هیچ انتظاری از بچه ها نداشتیم .

ما اولین بازی خود را 3 بر هیچ و دومین بازی خودمون رو 4 بر 1  به سود خود به پایان بردیم و بچه ها با هدفی مشخص به ادامه راه فکر میکردند.

اما این دو برد باعث شد که بچه های تیم مغرور شوند . و متاسفانه این اتفاق منجر به دو باخت پشت سر هم شد . و ما تقریبا باید برای مقام سومی فکر میکردیم .

خب ما در اخرین بازی با سخت ترین حریفی بازی داشتیم که تا اون زمان هیچ تیمی موفق به  برد این تیم نشده بود.

ما با برنامه پیش رفتیم و به بچه ها گفتیم که این بازی برای ما حکم ابروی پایگاه رو داره . پس خوب بازی کنید.

مثل تمام تیم ها ما هم یه ترکیبی داشتیم که خوشبختانه خوب جواب داد .و بچه ها توانستند با یک گل تیم پایگاه علی اکبر رو ببر ند و نگذارند قهرمان شوند .

نکته ی جالب این جاست که بعد از اهدای جام به پایگاه قدس به عنوان تیم نخست و  البته قهرمان  *  تیم پایگاه  علی اکبر و قدس با هم ترکیب شدند و با تیم سوم مسابقات یعنی شهید نواب یک دیدار تدارکاتی برگزار کردند و پایگاه شهید نواب بازی رو با نتیجه 3 بر 1 به سود خود به پایان برد .

سرمربی تیم در اخر این چنین گفت : ما با اینکه سوم شدیم اما چیزی از ارزش های بچه های ما  کم نمیشه و حق ما این جایگاه نیستش . و این رو بقیه پایگاه ها هم تایید کردند.

در اخر هم جا داره از کادر فنی زحمت کش تیم تشکر کنم . اقایان :

محمد علیدوست ( آنالیزور)

علیرضا نجفی (بدنساز و مربی )

تهیه و تنظیم : گفتمان اسلام ناب

/ 6 نظر / 44 بازدید
گفتمان اسلام ناب

عالی بود . عالی .

گفتمان اسلام ناب

ماشالله سرمربی و انالیزور و بدنساز

منتقد

آقای گفتمان اسلام ناب ، من یه انتقاد از شما دارم: شما فقط یه جمله نوشتی رفتی؟! دیگه نمی خوای بگی که نتایج مسابقات چی بوده و تیم چی کار کرد؟ یا علی

گفتمان اسلام ناب

اقای به اصطلاح منتقد . شما اگر یک خورده پایین ار رو می خوندید ادامه مطلب رو حتما میدید.

بهمن علیدوست

سلام . اقا از وقتی که بچه های قدیمی رفتن حتی دیگه تیم فوتبال پایگاه هم اون تیم فوتبال قوی نیست .امسال بچه های سطح 2 قهرمان شدند همه فکر کردند که این کادر فنی جدید ( اقا جواد محمدی ) اومده تیم نتیجه گرفته اما حقیقت رو کسی نمی گه. تمام بازیکانانی که اقا جواد انتخاب کردند همون بچه های تیم سطح 1 سال گذشته بودند .که حاصلش هم کادر فنی و انالیزور قوی سرمربی قوی بود اما همه گفتن کادر فنی پارسال خوب نبود . من واقعا متاسفم. تیم سطح 5 ما هم که دیدید ....با اینکه من دروازه بودم اما باید حقیقت رو گفت . تیم ما امسال چند تا بازی رو حداقل برو اما تیم های مقابل ما کیا بودند؟؟؟؟؟ پایگاه علی اکبر که اونا بازیکنان اصلیشون رو نیاورده بودند. اما تیم پارسال که من انالیزورش بودم با اینکه همه رو باختیم امام خداییش تیم های مقابل ما کیا بودند؟؟؟ تیم دانشجو ها متشکا از عمو سعید که یه تنه میزد همه تیم می افتاد زمین. امام ما واقعا عیرتی بازی کردیم و تا اخر جنگیدیم . در اخر هم واسه همه متاسفم

بهمن علیدوست

دفاع کن از من اقای صفری!!!!!!!! اقا اصلا من استعفا میدم.