نقد بازی محبوب angry birds

محوبیت این بازی به حدی است که میکائیل هد رئیس اجرایی شرکت سازنده این بازی در گفتگو با مجله سرگرمی ورایتی گفت که این شرکت و چندین شرکت هالیوودی در حال مذاکره هستند تا این بازی به یک داستان سینمایی بدل شود  و البته  تریلر شبیه سازی شده سینمایی آن که خود شرکت فنلاندی آنرا تولید کرده است در یوتیوب بیش از ۵ میلیون بازدید داشته است.   

در ایران نیز یکی از محبوب ترین بازی های موجود پرتاب همین پرندگان خشمگین است! و بسیاری از جوانان و نوجوانان ترجیح میدهند که اوقات خود را با این بازی ساده و در عین حال جذاب سپری کنند.حال که این بازی توانسته است محبوبیتی جهانی کسب کند، و بسیاری از مردم دنیا به نوعی به این بازی وابسته شده اند، زمان بهره برداری نیز فرارسیده است و سازندگان آن میتوانند از اهداف پنهان خود رونمایی کنند.

در نسخه پیشین این بازی (AngryBirds Space) در یکی از مراحل آن، شما مجبور بودید به موانعی حمله کنید که شباهت بسیار زیادی به برج میلاد در تهران و همچنین نقشه کشور ایران داشت. و پیروزی شما در گرو حمله به این نماد ها بود.

نقد بازی angry birds

نقد بازی angry birds

اما این پایان خصومت سازندگان این بازی نبود و این بار و در نسخه جدید این بازی «Rovio mobile ltd ver: 2.2.0» شما موظف به تخریب موانعی هستید که شباهت خاصی به مساجد و اماکن مذهبی مسلمانان دارند. برای رسیدن به اهداف بازی باید بارها و بارها مسجدی را خراب کنید و همچنین خوک هایی که داخل مسجد ساکن هستند را باید از بین ببرید!

نقد بازی angry birds

حال اینکه سازندگان این بازی به دنبال چه بوده و هستند و پشت پرده این بازی توسط لابی های صهیونیستی هدایت می شود مسئله پوشیده و دور از انتظاری نیست که قبل ترها هم بازی ها و فیلم ها و نرم افزارهای کلیدی و کاربردی فضای مجازی در اختیار همین قشر از مستکبرین بوده و هست.

 

/ 2 نظر / 40 بازدید
محمدرضا

وبلاگ خیلی خوب شده. مخصوصا گذاشتن نقد این بازی های روز دنیا. منم سعی می کنم در پیشرفت این امر بهت کمک کنم. فقط باید مطالب علمی رو بذاریم.همین! وبلاگ عالیه!!!!!!

سلام و خسته نباشید. لطفا در مورد ورژن های این بازی هم نقد بنویسید. با تشکر