ما می توانیم

حماسه سازی جوانان ایرانی در لیگ جهانی والیبال را به ملت شریف ایران تبریک می گوییم.

پیروزی والیبال ایران مقابل برزیل

واقعا باید قدر این جوانان عزیز رو دونست. همونطوری که در 8 سال دفاع مقدس جوانان انقلابی حماسه ای آفریدند. الآن هم جوانان ما بعضی در عرصه های علمی ، بعضی در فرهنگ ، بعضی در عرصه ی سایبری ، بعضی در انتخابات و راهپیمایی ها ، بعضی هم در ورزش پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در می آورند.

روزی ما رؤیای  اینو داشتیم که مثلا بازی تیم برزیل رو نگاه کنیم و حالا مقابل این تیم بازی می کنیم و تیم اول دنیا رو می بریم.

خاطره ای از ناخدای انقلاب:

امام خامنه ای

جهت دریافت اندازه ی اصلی روی پوستر کلیک کنید

در روزهای اوّل جنگ ، یک نفر نظامی پیش من آمد و فهرستی آورد که انواع و اقسام هواپیماهای ما - جنگی و ترابری - در آن فهرست ذکر شده بود و مشخّص گردیده بود که چند روز دیگر همه‌ی فروندهای این نوع هواپیماها زمینگیر خواهد شد؛ مثلاً این نوع هواپیما در روز هشتم، این نوع هواپیما در روز دهم، این نوع هواپیما در روز پانزدهم! این فهرست را به من داده بود که خدمت امام ببرم، تا ایشان بدانند که موجودی ما چیست. من به آن فهرست که نگاه کردم، دیدم دیرترین زمانی که هواپیمایی از انواع هواپیماهای ما زمینگیر خواهد شد، در حدود بیست و چند روز است؛ یعنی ما بیست و چند روز دیگر هیچ هواپیمایی نداریم که بتواند از روی زمین بلند شود! من وظیفه‌ام بود که این فهرست را ببرم و به امام نشان دهم. ایشان به آن کاغذ نگاه کردند و گفتند: اعتنا نکنید؛ ما می‌توانیم! برگشتم و به دوستانی که بودند گفتم: امام می‌گویند می‌توانید. آن هواپیماها، به همّت شما و با توانستن شما هنوز پرواز می‌کنند؛ هنوز از بسیاری از تجهیزات پرنده‌ی این منطقه پیشترند.

بیانات در دیدار جمعی از پرسنل نیروی هوایی‌ ۱۳۷۷/۱۱/۱۹
/ 0 نظر / 50 بازدید