اردوی قم اعضای شورای پایگاه شهید نواب25\11 الی28\11\91

افرادی که در این اردو حاضر بودند عبارتند از :

محمدرضا صفری، محمدرضا عزیزی، محمد ابراهیمی، مرتضی عفیفه، علیرضا عیسی نژاد و محمدصادق حامدی؛ به همراه آقای مجتبی آزوش که ایشان به عنوان مربی در اردو شرکت داشتند. ( حاج آقای عسگرپور و آقای قمین نیز در قم به این افراد ملحق شدند )

این افراد در ساعت 00 : 20 به همراه اتوبوس عازم قم شدند و در ساعت 30 : 2 بامداد به قم رسیدند و در محل اسکانی که در قم تعبیه شده بود، ساکن شدند و تا نماز صبح استراحت کردند و نماز جماعت صبح را در حرم حضرت معصومه ( سلام الله علیها ) به جا آوردند؛ بعد از آن هم به محل اسکان برگشته و استراحت نمودند.

در قم، مسئولیت افراد به گونه ی زیر بود:

محمدرضا صفری و محمدصادق حامدی مسئول تدارکات، محمد ابراهیمی مسئول نظافت، محمدرضا عزیزی مسئول رسانه و مرتضی عفیفه و علیرضا عیسی نژاد به عنوان همیار.

شرح وظایف مسئولیت ها:

برای صبحانه روز پنج شنبه ( 26 / 10 / 1391 )، مسئولان تدارکات، نان سنگک و حلوا شکری تهیه کردند و به طور کلی وظیفه تهیه صبحانه و ناهار و شام برعهده مسئولان تدارکات بود. محمدرضا عزیزی از صحنه های مهم و جالب در طول اردو عکس برداری کرد. محمد ابراهیمی هم نظافت و تمیزی محل سکونت را مهیا ساخت. علیرضا عیسی نژاد و مرتضی عفیفه در بهتر انجام شدن کار ها به دیگر مسئولان کمک کردند.

اردوی قم

در روز پنج شنبه ( 26 / 10 / 1391 )، اعضا به همراه آقای آزوش، در ساعت 30 : 11 به حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) رفتند و در آنجا جلسه ای برگزار نمودند که موضوع اصلی جلسه به دفتر خودم اختصاص داشت. بعد از آن نیز تا وقت نماز ظهر، اعضا به زیارت حرم معصومه (سلام الله علیها) پرداختند. همچنین اعضا بعداز زیارت و اقامه نماز جماعت ظهر، به محل اسکان برگشتند و ناهار را به همراه حاج آقای عسگرپور خوردند.

قبل از نماز مغرب، جلسه ای برگزار شد که موضوع اصلی آن هم اندیشی بود.

در هنگام اذان مغرب، اعضا به حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) رفتند و در آنجا نماز جماعت مغرب را خواندند.

در صبح روز جمعه ( 27 / 10 / 1391 )، اعضا میهمان ویژه ای داشتند؛ که ایشان حجت الاسلام و المسلمین دکتر ترابی بودند و با ایشان جلسه ای داشتند. که ایشان در این جلسه در مورد هشت سال دفاع مقدس صحبت کردند و اینکه اعضای شورا باید بالاتر و بهتر از بقیه ی بچه های پایگاه باشند، چه از نظر درسی و چه از نظر دینی و اعتقادی.

اردوی قم

بعداز جلسه ای که اعضا با حاج آقای ترابی داشتند، بچه ها به همراه حاج آقای عسگرپور و آقای آزوش و آقای قمین، به کوه خضر رفتند و نماز جماعت ظهر را در آنجا به جا آوردند.

بعد از آن هم به جمکران رفتند و در آنجا نیز به دعا و مناجات پرداختند. سپس به محل اسکان برگشتند و ناهار را در آنجا خوردند.

اردوی قم،مسجد جمکران

بعد از نماز مغرب، اعضا برای وداع و دیدار آخر حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) در این اردو، به حرم حضرت معصومه ( سلام الله علیها ) رفتند و در آنجا آخرین زیارت خود را به جا آوردند و بعداز آن هم به خریدن سوقاتی مشغول شدند.

بعد از زیارت، اعضا شام خوردند و در ساعت 00 : 21 سوار اتبوس شدند و قم را به مقصد رشت ترک کردند و همچنین در ساعت 00 : 3 بامداد به رشت رسیدند .

و این چنین بود اردوی قم پایگاه شهید نواب صفوی...

/ 4 نظر / 13 بازدید
mdra

خوبه... خوشم اومد...

مجتبی آزوش

باسلام خدمت شما وهمه ی اهالی پایگاه شهیدنواب.ازشور شما وفعالیت های دلنشین وجذاب شما تشکر میکنم وامیدوارم با استمرار اینگونه کارهای زیبا ومشارکت همه اعضای پایگاه هرکدوممون سهمی توسربازی امام زمان ونایبشون داشته باشیم.به امید دیدن روزی که پرچم نظام عزیزمون با دستای آقا به دست امام زمان علیه السلام برسه وماهم توسپاه سید علی آقا سربازی کنیم.یاعلی

سایه تاریک

حیف شد من نتونستم بیام . همه تقصیر این حامد هستش . خدا بگم چی کارش نکنه؟؟؟ گفتش به من نرو . این میرن پشیمون میشن . نرو . حامد رو از پایگاه باید بندازیم بیرون.

سایه تاریک( محمد علیدوست. نجفی . )

سلام . یه نکته دیگه بگم . اقا کی حامد رو سرمربی تمام فوتسال پایگاه کرده . چقدر بهش گفتم منو تو تیم سطح 4 بزار .. گوش نکرد رفتن باختن . یعنی چی اخه ؟؟؟حامد مگه کی هستش؟؟؟؟ من الان تو شورای جدید هستم . بزار مسئول ورزشی بشم . اون وقت حال حامد رو میگیرم.