LETTER4U
من را محبوب کنید
در راستای نشر فرهنگ اسلامی هرگونه استفاده ی تجاری از مطالب وبلاگ مورد رضایت ماست...به امید این که مقدمه سازان ظهورش باشیم...اللهم احفظ امامنا سید علی خامنه ای...یا حق...

روزشمار فاطمیه
روزشمار محرم عاشورا
ساعت فلش مذهبی

نقد بازیassassins creed

یکی از پر طرفدار ترین بازی های رایانه ای که تا کنون ساخته شده است سری بازیهای ASSASSINS CREED است. اولین نسخه این بازی در سال 2007 توسط شرکت آمریکایی UBISOFT ساخته شد...

نقد بازی های رایانه ای


 در همان ابتدا شما در نقش یک انسان قاتل ظاهر میشوید که اجازه ی انجام هر خلافی را دارد از دزدی گرفته تا قتل. همچنین در اواخر سری اول شما در اتاقی قرار میگیرید که انواع علائم شیطان پرستی مثل چشم جهان بین، تک چشم راست و صلیب برعکس در آن وجود دارد. همچنین نشان اساسینها از یک نشانه شیطان پرستی الگو گرفته است.

نقد بازی های رایانه ای

نقد بازی های رایانه ای

 در سری دوم شما در نقش یک انسان مسیحی به نام EZIO ADITORHE در ایتالیا قرار میگیرید. و میخواهید انتقام قتل پدر خود را بگیرید. در بخشهای مختلف این نسخه بار ها این جمله که شعار فراماسونری ها است تکرار میشود «هیچ چیز غیر ممکن نیست، همه چیز آزاد است.» همچنین در بخشی از این نسخه پس از کشتن راهب مسیحی، EZIO میان مردم به سخنرانی میپردازد و میگوید«هیچ کتابی نمیتواند انسانها را به سعادت برساند و تنها راه رسیدن به سعادت تلاش انسان هاست.»در نسخه سوم که با نام BROTHER HOOD منتشر شددر ابتدای بازی EZIO جنی را مشاهده میکند که وی را به پیامبری بر میگزیند. سپس EZIO به روم میرود تا انتقام پدر و عمویش را از خاندان BORGIA بگیرد. وی با جمع آوری خلافکاران از آنها افراد فداکاری میسازد و انجمن برادری را تشکیل میدهد. در بخش های پایانی این نسخه نیز وی وارد محل عبادت فراماسونری ها میشود و باز هم علائم شیطان پرستی پدیدار میشود. در نسخه چهارم که با نام REVELATIONS روانه بازار شد EZIO برای یافتن قبر پدر بزرگش در شهر مسیاف (در نزدیکی بیت المقدس) به این شهر سفر میکند و پس از مورد حمله قرار گرفتن وی توسط شیعیان یک شیعه کشی حسابی انجام میشود. سپس وی به قسطنطنیه (ترکیه) میرود و در صدد کشتن پادشاه آن کشور بر می آید. در این نسخه هنگامی که EZIO در حال عبور از کنار مسجد ایاصوفیه است از آنجا صدای اذان شنیده میشود و وی باید مؤذن آن مسجد را به قتل برساند. در نسخه پنجم که به تازگی منتشر شده است، شما در نقش فردی سرخ پوست به نام CONOR در آمریکا قرار میگیرید که پدر و مادرش توسط فردی مسلمان کشته میشوند و وی در صدد انتقام گیری بر می آید. در این نسخه نیز بار ها با علائم شیطان پرستی روبرو میشوید. پس از پایان این توضیحات باید بگویم که کارگردان این بازی نیز فردی فراماسون است. در حال حاضر نیز شرکت  UBISOFTدر حال ساخت نسخه جدیدی از این بازی است که باید دید در این نسخه چه خوابی برای مسلمانان دیده اند. در پایان نیز فیلم نقد این بازی ضد اسلامی را نیز برای شما برای دانلودقرار میدهیم.

 

 لطفا کلیک کنیدجهت دریافت آخرین اخبار ، مطالب وبلاگ و اطلائیه ها و... عضو خبرنامه ی ما شوید. جهت عضویت لطفا ایمیل خود را وارد کنید:

Delivered by FeedBurner

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

مرکز اسلامی هامبورگ

RSS