LETTER4U
من را محبوب کنید
در راستای نشر فرهنگ اسلامی هرگونه استفاده ی تجاری از مطالب وبلاگ مورد رضایت ماست...به امید این که مقدمه سازان ظهورش باشیم...اللهم احفظ امامنا سید علی خامنه ای...یا حق...

روزشمار فاطمیه
روزشمار محرم عاشورا
ساعت فلش مذهبی

نقد بازیResident Evil

نقد بازی

یکی از پر طرفدار ترین بازی های رایانه ای که تا کنون منتشر شده و هر ساله نسخه های جدیدی از آن منتشر میشود سری بازیهای Resident Evil  است. در این بازی فرزند شیطان به عنوان منجی و عامل خیر برای بشریت، توهین به قبله گاه مسلمین نمایش درب خانه خدا به عنوان دروازه ای برای ورود به دنیای شیاطین ، مایش یک فرقه مذهبی به عنوان تروریست و عامل تهدید جهانی، نمایش درب مسجد النبی به عنوان ورودی به اتاق ترس و شکنجه و توهین به نام مقدس پیامبر و ترکیب آن با نماد فرقه شیطانی ایلومناتی نشان داده شده است.

برای خواندن ادامه،به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


داستان این بازی اینگونه است که دنیا به علت انتشار ویروس ناشناسی که محصول آزمایشگاهی چندین کشور ابرقدرت است، دچار فاجعه ای انسانی شده و انسان ها به مردگانی متحرک تغییر ماهیت داده اند.

اما در این بین، دانشمندان سازنده ویروس موفق شده اند تا در آزمایشگاه های مخفی خود در کشور اسپانیا، با خلق نوع پیشرفته ای از این ویروس، گونه ای جدید از سربازان ژنتیکی را به وجود آورند و آن را در اختیار فرقه ای از افراطیون مذهبی اسپانیایی قرار دهند.

رهبران این فرقه به منظور تحت فشار قرار دادن دولت آمریکا برای توجه به خواسته های آن ها، دختر رئیس جمهور را می ربایند و اقدام به اخاذی می کنند. دولت آمریکا برای یافتن دختر رئیس جمهور و نفوذ به این فرقه، لیان اسکات کندی (Leon S. Kennedy)، محافظ مخصوص رئیس جمهور را به اسپانیا می فرستد و لیان با این گروه درگیر می شود…

در این بازی برای دری که به اتاق شکنجه فرقه باز می شود، از درب مسجد النبی استفاده شده است.

در سری پنجم این بازی درون اتاق یکی از روئسای گروه تروریستی، چندین جلد کتاب قرآن را می توان مشاهده نمود.

 نقد بازی

عدد 33، یکی از پرکاربردترین اعداد فراماسون ها است که آنرا در بازی رزیدنت ایول 6 نیز به کرات می توانید مشاهده کنید:

نقد بازی

تیتراژ ابتدایی بازی رزیدنت ایول 6 و اشاره غیر مستقیم به خورشید و ماری که بر بالای سر خدای خورشید مصریان، یعنی هوروس قرار دارد. هوروس یکی از نماد های شیطان است. جالب است این کادربندی در لحظه نشان دادن نام کارگردان به اوج خود می رسد!

نقد بازی

تهیه و تنظیم:محمدصادق حامدیجهت دریافت آخرین اخبار ، مطالب وبلاگ و اطلائیه ها و... عضو خبرنامه ی ما شوید. جهت عضویت لطفا ایمیل خود را وارد کنید:

Delivered by FeedBurner

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

مرکز اسلامی هامبورگ

RSS