LETTER4U
من را محبوب کنید
در راستای نشر فرهنگ اسلامی هرگونه استفاده ی تجاری از مطالب وبلاگ مورد رضایت ماست...به امید این که مقدمه سازان ظهورش باشیم...اللهم احفظ امامنا سید علی خامنه ای...یا حق...

روزشمار فاطمیه
روزشمار محرم عاشورا
ساعت فلش مذهبی

نقد بازی battlefield 3

بعد از شکست های پی در پی امریکا در جبهه های مختلف سیاسی، آشوب و... وی از راهی دیگر قصد ضربه زدن به کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران را دارد؛ آن هم با ساخت یک بازی کاملا ضد ایرانی به نام BATTLE FIELD 3 . ( تروسیسم خواندن ایران، متهم کردن ایران به داشتن سلاح هسته ای و استفاده از آن ، انتخاب چهره های خشن و بی رحم برای شخصیت های ایرانی این بازی و...)

داستان کلی این بازی بر این اساس است که ایران توسط نیروهایی به اسم PLR که محل فعالیت های آنان در عراق و ایران است که میتواند نمادی از گروه پژاک باشد مورد حمله قرار میگیرد. این گروه ایران را به تصرق خود در می آوردند .  درضمن دراین عکسها می توانید تصاویر برج میلاد در تهران و هتلی در تهران را مشاهده کنید که این ها بدان معنی است که در بازی، امریکا به ایران حمله کرده و تا تهران هم پیش آمده .  

نقد بازی

نقد بازی
در این بازی سعی شده تا ایرانی ها را افرادی خشن و ضد حقوق بشر نشان بدهند ، به طوری که که سربازان ایرانی در آن از الفاظ بسیار بدی استفاده میکنند .
و باز هم در این بازی سعی بر گنجادند علامات شیطان پرستی شده که در فیلم زیر به آشکارا به آن پرداخته .
یکی دیگر از نکات این بازی حمله هسته ای ایران به پاریس و آمریکا است که این بمبها در بانکی که نماد بانک مرکزی است پیدا میشود که سعی دارد بانک های ایران را به بمب هسته ای ربط دهد .

در مورد تصاویر زیر نیز خودتان قضاوت کنید.

 نقد بازی

نقد بازی

و در آخر امید وارم ما به جایی برسیم که بتوان با این بازی مقابله کنیم و نه تنها با این بازی با تمام روش های جنگ نرم .

 

 تهیه و تنظیم: محمدصادق حامدیجهت دریافت آخرین اخبار ، مطالب وبلاگ و اطلائیه ها و... عضو خبرنامه ی ما شوید. جهت عضویت لطفا ایمیل خود را وارد کنید:

Delivered by FeedBurner

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

مرکز اسلامی هامبورگ

RSS