LETTER4U
من را محبوب کنید
در راستای نشر فرهنگ اسلامی هرگونه استفاده ی تجاری از مطالب وبلاگ مورد رضایت ماست...به امید این که مقدمه سازان ظهورش باشیم...اللهم احفظ امامنا سید علی خامنه ای...یا حق...

روزشمار فاطمیه
روزشمار محرم عاشورا
ساعت فلش مذهبی

آیمود

آیمود

جهت دریافت اندازه ی اصلی روی پوستر کلیک کنید

تولید داروی ایرانی ایدز با نام IMOD برای نخستین بار در جهان
داروی ایرانی ایدز IMOD کاملا اثرگذار و ایمن بوده و تا کنون عوارض خاصی درباره آن به ثبت نرسیده است. این دارو سطح cd4 بیماران (نشانه سیستم ایمنی بدن) را از حدود 350 تا 400 به بیش از دو برابر ارتقا می دهد و به این ترتیب آنها را در برابر عفونت های ثانویه که عامل مرگ بیماران مبتلا به HIV است، مقاوم می کند. در آزمایش های اولیه این دارو بر 200 بیمار مبتلا به ایدز ثابت شد که پس از یک دوره درمان 90 روزه سطح ایمنی بدن تا یک سال بالا می ماند. داروهایی که قبلا برای درمان بیماری ایدز استفاده می شد داروهای شیمیایی بودند که در 30 درصد موارد به علت عوارض این داروها، مجبور به تعویض دارو یا دوز مصرف آن بودند اما داروی ایرانی IMOD هیچ عارضه ای ندارد و هزینه آن از داروهای شیمیایی بسیار کمتر است.


برگرفته شده از ما می توانیم


مجموعه خاطرات شهید مطهری(قسمت سوم)

شهید مطهری 

تیزبینی استادمطهری

یکی از ویژگی‏های مهّم شهید مطهری ، تیزبینی ایشان بود. وی به جهت احاطه بسیار به معارف اسلامی و مکاتب جدید و نیز هوش و ذکاوت ذاتی بالا، وقتی با آثار و افکار مکاتب ، گروه‏ها و اشخاص آشنا می‏شد، به زودی به هدف آن‏ها پی می‏برد.

 ایشان وقتی آثار سازمان مجاهدین خلق (منافقین) را در سال 1354 دیدند، فرمودند:

«سران این سازمان، از شاه هم بدترند».

 شهید مطهری همان زمان اعتقاد داشت که این سازمان مارکسیستی است و اسلام را وسیله رسیدن به اهداف خود قرار داده است. در آن زمان، انحراف فکری این گروه، حتی برای بیش‏تر مبارزان مسلمان هم قابل هضم نبود.

 نمونه دیگر، پی بردن به افکار و اهداف بنی‏ صدر بود. چند سال قبل از پیروزی انقلاب وقتی ایشان در اروپا بودند، در یک مجلس خصوصی فرمودند: «من از آینده این شخص می‏ ترسم» و باز به یکی از دوستان خود فرموده بود: «این آدم، در آینده در میان مردم اختلاف خواهد انداخت».

خاطرات بعدی در ادامه ی مطلب...مراحل جذب نیروی پایگاه

امسال نیز همانند سال های گذشته پایگاه شهید نواب اقدام به جذب نیرو کرده است.

لازم به ذکر است که امسال پایگاه بیش از 200 نفر جذب داشته که 160 نفر آن ها در مرحله ی اول مصاحبه قبول شدند.

مراحل جذب پایگاه

حد نصاب جذب امسال 80 نفر است که در مرحله ی دوم مصاحبه از چهاردهم تا شانزدهم خرداد انتخاب می شوند.

مراحل جذب پایگاهمعلم همیشه زنده

شهید مطهری

بیانات امام خامنه ای درباره ی شهید مطهری:


دریافت کلیپ صوتی

متن بیانات در ادامه ی مطلب...مجموعه خاطرات شهید مطهری(قسمت دوم)

شهید مطهری

نه آمریکا نه شوروی

آن زمان که دو ابرقدرت دنیا، شوروی و آمریکا بودند، افراد و گروه‏ها، نظرات متفاوتی درباره این دو جهان‏خوار داشتند و براساس دیدگاه خاصّی که می‏پذیرفتند، در خصوص آن‏ها واکنش نشان می‏دادند.

استاد مطهری ، هر دوی این‏ها را دشمن اسلام و مسلمانان می‏دانستند.

امام خامنه ای در این باره خاطره‏ای را بدین صورت نقل می‏کند:

 «مرحوم مطهری ، از بیست سال قبل در دوران اختناق ، خطر مارکسیسم [را] در ایران لمس می‏ کرد . در جلسه ‏ای که مرحوم مطهری [و] مرحوم شریعتی بودند،... مرحوم شریعتی آن روز در یک تحلیلی ، این جمله را گفت که ما یک دشمن داریم و یک رقیب، و بعد توضیح داد دشمن ما آمریکا و غرب است و رقیب ما مارکسیست‏ها هستند.... [چون نوبت به استاد مطهری رسید] ، گفت: اشتباه در همین‏جاست.... ما دو دشمن داریم، ولی رقیب نداریم.... اگر CIA آمریکا در ایران تسلط و نفوذ دارد، ساواکِ شاه را درست می‏کنه که با مردم این کارها را بکنند. تو نگاه کن ببین آن‏جا که KGB  شوروی نفوذ دارد، چکار می‏کند؟!... این را مطهری می‏فهمید و به همین دلیل بود که دستگاه‏های وابسته به سیاست روس و جهان تفکر مارکسیستی، در ایران مطهری را هدف قرار داد و بنا کرد [برضدش] شایعه پراکنی [کردن]».

خاطره ی بعدی در ادامه ی مطلب...تقدیر از گروه چند رسانه ای شفق

تقدیم به گروه چند رسانه ای شفق به پاس زحمات و فعالیت های ارزشمندشون در عرصه فرهنگ و میدان جنگ نرم.

پ.ن : این کلیپ توسط تعدادی از کاربران شبکه اجتماعی افسران تهیه شده...این الرجبیون...

این الرجبیون...میلاد امام باقر(ع) مبارک

میلاد امام باقر(ع)

ای به تو از خالق داور سلام
از لب جان بخش پیمبر سلام
شمس و قمر را به نسب اختری
نسل امام از پدر و مادری
اختر تابنده ی دانش تویی
بلکه شکافنده ی دانش تویی
دانش کل نقطه ای از مکتبت
علم لدنی سخنی بر لبت
هر نفست باغ گلی از کمال
هر سخنت پاسخ صدها سؤال
میلاد شکافنده ی دانش نبوی و وارث علم علوی، خجسته باد.برچسب‌ها: اطلاعیه ها
خاطره‌ی یک تجمع کارگری

خاطره‌ی یک تجمع کارگری

قشر کارگر و شعارهای سیاسی‌ای که در دنیا برای قشر کارگر فراهم میشود، همیشه یکی از اهرمهای فشار بر ضد حکومتهاست. در نظام جمهوری اسلامی ، از روز اول دشمنانی سعی کردند از این اهرم فشار علیه جمهوری اسلامی استفاده کنند.
در روزهای نوزدهم و بیستم و بیست و یکم و بیست و دوم بهمن سال 57 چند روز متوالی به خاطر یک حادثه‌ای، یک علتی، خبری که به ما دادند، رفتم به یکی از کارخانجات جاده‌ی کرج. خود کارگرها به ما خبر دادند، از خود کارخانه به ما خبر رسید که یک عده‌ای از وابستگان به گروهکهای مارکسیستی و چپ رفتند آنجا، تصمیم دارند آنجا را پایگاهی قرار بدهند - آنجا هم که خوب، ولوله‌ی کارگر است؛ این همه کارخانه در جاده‌ی قدیم کرج به صورت متراکم حضور دارند - کارگرها را از آنجا جمع کنند، راه بیفتند به طرف بیت امام و به طرف مدرسه‌ی علوی که امام در آنجا ساکن بودند، و به خیال خودشان اوضاع را قبضه کنند و در دست بگیرند.
بنده رفتم آنجا. آن کارخانه حدود سیصد چهارصد نفر کارگر داشت. عده‌ای که در آن سالن اجتماع کرده بودند، هفتصد هشتصد نفر بودند؛ یعنی غیر کارگرها هم آمده بودند. چند روز من در آن کارخانه صبح رفتم، عصر برگشتم؛ صبح رفتم، شب برگشتم؛ یک روز نزدیک به هفت ساعت بنده پشت تریبون ایستادم، صحبت کردم، حرف زدم؛ کسی از آنها آمد، شعار داد، استدلال کرد، جواب دادم ، توجیه کردم. بالاخره کارگرها خودشان آن گروه مخرب را از کارخانه اخراج کردند، بیرونشان کردند.
از آن روز تا امروز، ایجاد شعار سیاسی ، به دست گرفتن اهرم سیاسی به وسیله‌ی کارگر علیه اسلام و علیه نظام اسلامی، در برنامه‌ی دشمنان اسلام و دشمنان جمهوری اسلامی بوده است. سی سال است که آنها تلاش میکنند از این اهرم علیه نظام جمهوری اسلامی استفاده کنند، و سی سال است که کارگران کشور ما توی دهن آنها میزنند.

منبع:farsi.khamenei.irبرچسب‌ها: امام خامنه ای
جلسه با طعم هندوانه !

جلسه ی شورای هیئت پایگاه در بیرون از شهر. این جلسه با خوردن هندوانه شروع شد البته به دلیل کمبود امکانات مجبور شدیم با ابزار های موجود بسازیم... :-)

جلسه ی شورای هیئت

جلسه ی شورای هیئت

عکس های بیشتر در ادامه ی مطلب...خانواده ایرانی

خانواده ی ایرانی

برای مشاهده ی اندازه ی اصلی روی عکس کلیک کنید.برچسب‌ها: بحران پیری
به رهبر جهان اسلام نگوییم امام؟

رهبری نه پست است نه مقام بلکه امام جامعه است. چگونه است که در نماز با اقتدای چند نفر می گوییم امام جماعت ! اما به رهبر جهان اسلام نگوییم امام؟            هر لفظی به غیر از امام خامنه ای جفاست به ایشان.جهت دریافت آخرین اخبار ، مطالب وبلاگ و اطلائیه ها و... عضو خبرنامه ی ما شوید. جهت عضویت لطفا ایمیل خود را وارد کنید:

Delivered by FeedBurner

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

مرکز اسلامی هامبورگ

RSS